Diam Weim - výmarský ohař

LOVECKÝ VÝCVIK OHAŘŮ A JINÝCH LOVECKÝCH PLEMEN

20 minut od hranice Prahy, s výbornou dostupností a v krásném prostředí štemberského panství Vám nabízíme možnost loveckého výcviku ohařů a ostatních plemen. Nabízíme možnost individuálního i skupinového výcviku v dobře zazvěřené honitbě, dále nabízíme možnost výcviku Vašeho psa „ na klíč" (výcvik psa včetně složení zkoušek dle požadavků majitele). Vašeho pejska jsem schopni naučit vše od základní poslušnosti až po složení loveckých zkoušek. Od jara do podzimu v předem stanovených termínech pořádáme v Jizerských horách v příjemném rodinném penzionu Výcvikové víkendy, vždy s konkrétním zaměřením pro 8-12 psů. Tyto víkendy se těší velké oblíbenosti a letos už nás čeká 3.ročník. Jsme moc rádi, že se Vám s námi líbí. Pro nás je zase největší odměnou Vaše spokojenost a úspěchy našich svěřenců, kterých je za poslední 2 roky opravdu hodně.
V případě zájmu Vám předvedeme Vašeho pejska na výstavě, případně poradíme s prezentací.
Nabízíme také možnost ubytování a hlídání Vašeho psího miláčka.


S kým budete cvičit?

Mysliveckou kynologií se zabývám již od svých 13 let a o rok později jsem se svým NKO vyhrál své první zkoušky. Adrenalin na zkouškách a zúročení hodin výcviku dobrým výsledkem a vítězstvím pro mě bylo už tehdy obrovskou motivací věnovat se dalším psům, poznávat jiné povahy i jiná plemena ohařů. Zjistit a hlavně naučit se pracovat s tím, že každý pes je jiný. Za poslední 2 roky jsem odvedl na různých typech zkoušek od Zkoušek Vloh až po vrcholné soutěže ohařů včetně memoriálů přes tři desítky psů.
Díky mým letitým zkušenostem s loveckými psy a životem s nimi přistupuji ke každému psovi jako k jedinečné osobnosti, a vždy se snažím najít tu nejsnazší, ale přitom nejefektivnější cestu, jak ho naučit to, pro co se narodil, být plnohodnotným loveckým psem. Výcvik psů je mým životním stylem, koníčkem a vášní, bez které si už svůj život jen těžko dokážu představit. Jsem rád, že za posledních pár let se s ohaři snaží hodně pracovat nejen myslivci a kynologové, ale i „běžní“ majitelé, kteří chtějí svému psovi umožnit rozvíjet jeho vrozené vlohy. Velmi mě těší, že mohu být často u toho, kam to spolu původně úplní „neználci“ a jejich lovečtí psi dotáhnou. A fakt, že i ve městech dnes může být ohař ohařem, je tou nejlepší zprávou. Myslivecké kynologii zdar!

V případě zájmu o výcvik nás neváhejte kontaktovat emailem
nebo telefonicky na č. 608 766 079.
Mgr. Veronika Šlamborová
veronika@diamweim.com
Tel.: 792 330 050

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV