Diam Weim - výmarský ohař

GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“

Výmarský ohař GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“  CHOVNÁ FENA
Datum narození: 22.3.2011
Otec: ICh. Newdays Pride of the Grey Noble
Matka: ICh. Fashion Fad Sirius Nova “ U“

Výmarský ohař GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ Výmarský ohař GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“
ZKOUŠKY:
Zkoušky vloh (CACT) – I.cena
Podzimní zkoušky (CACT) – I. cena, 280b.
Lesní zkoušky – I. cena, 237b./240, 3.místo
Vodní zkoušky – I. cena, 90b./100
VZ (CACT) – II. cena, nos 4
VZ( CACT) – I.cena, 455b., nos 4
Memoriál Roberta Jakoubka - Mezinárodní VZ (CACIT), II.cena, 468b, 4.místo

VÝSTAVY:
2. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ VÝMARSKÝ OHAŘ ROKU 2012
3. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ VÝMARSKÝ OHAŘ ROKU 2014 – POUZE ZE TŘÍ VÝSTAV!!!!
MNOHOKRÁT NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY – BIS
NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR KLUBOVÉ VÝSTAVY ČR – BISS
NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR SDRUŽENÉ KLUBOVÉ VÝSTAVY SK – BISS
MNOHOKRÁT NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA MEZINÁRODNÍCH I KLUBOVÝCH VÝSTAV
NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÁ FENA KLUBOVÉ VÝSTAVY ČR 2012
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH SLOVENSKA 2012
Junior Šampion ČR, Šampion ČR, Šampion SK, Šampiona Polska, Šampion ČMKU
Grand Šampion ČR, čekatel Šampiona Německa, C. I.B, C.I.E
Mnohokrát CAJC, CAC, CACIB, NV, JBOB, BOB
Mnohokrát BIG, r.BIG, BIG3, BIG 4

GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“

Heaven je z mého veleúspěšného "A" vrhu, který se mimořádně vyvedl jak po pracovní, tak exteriérové stránce. Je to nositelka krve mojí Fergie, pokračovatelka rodu a velký chovatelský příslib do budoucna. Vyniká svou neobvyklou povahou a neskutečnou chytrostí. Je to naše lištička, co se umí smát, je opravdu extrémně chytrá, vnímavá a vyčůraná. V mnoha ohledech je opravdu povahově výjimečná, je to dáma, která kdyby mohla, bude nosit kabelku, nehty na červeno a na sobě místo obojku Chanel Nr. 5. Otevírat dveře, přepínat televizi, a nebo si každého omotat kolem prstu, jí absolutně nedělá problém. Zároveň ale nikdy nezklame na zkouškách a dokáže podat výkon a ukázat, co je v ní. Povahově je velmi vyrovnaná, má ráda děti a společnost. Ve společnosti dalších psů je naprosto bezkonfliktní.

Je to ale také všestranná fena, která ze všech disciplín nejvíc miluje pole. Vynikající práci předvádí také na pobarvené stopě. Má všechny zkoušky, co ohař může mít, vždy v I. ceně a ve vysokých bodech. V období honů je intenzivně využívána v bažantnici Konopiště.

Heaven je fenka silné kostry, velmi elegantní a ve výstavním kruhu vždy zaujme velmi kvalitním, prostorným pohybem. Má hluboký, prostorný hrudník a vynikající horní linii. Má jemnou, fenčí hlavu. Po mamince Fergie zdědila krásnou stříbrnou barvu.

Od štěněte prokazuje vynikající lovecké vlohy, obzvlášť pak na poli. Mám velkou radost, že všechna štěňátka z vrhu „A“ po Fergie zdědili právě tuto vlastnost. Heaven má vynikající nos, je ovladatelná a na poli projevuje velikou vášeň, díky níž vytrvale a systematicky hledá. Po Fergie zdědila krásný manýr vystavení zvěře.

GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“ GCh., JCh., Ch. Almost Heaven of Diam Weim „ U“

Ve výstavních kruzích se jí dařilo v podstatě od její první výstavy. Vždy se perfektně předváděla, výstavy si užívala, jako by si byla velmi dobře vědoma svých kvalit. I pro mě bylo potěšením mít na konci předváděcího vodítka právě ji. Heaven je jednou z výstavně i pracovně nejúspěšnějších fen posledních let. V roce 2012 se stala druhým Nejúspěšnějším Výmarským ohařem v ČR, prvenství náleželo jejímu bratrovi Reyovi. V roce 2014 se pak v ČR zúčastnila pouhých tří výstav a na každé získala titul Vítěz plemene BOB, dále pak tituly 2x BIG a jednou r.BIG. Tyto úžasné úspěchy jí pak vynesly v celkovém bodování na 3. Místo a stala se tak 3. NEJÚSPĚŠNĚJÍM VÝMARSKÝM OHAŘEM 2014. Celkové bodování vyhrál opět její bratr Rey. Heaven tak opět potvrdila své exteriérové kvality. Výčet jejích úspěchů je opravdu veliký. Je Šampionkou ČR, Slovenska, Polska, Junior Šampionkou Česka, Vítězka mladých Německa, Vítězka Prahy, Grand Šampionka Česka, Šampionka ČMKU. Je Klubovou vítězkou mladých Slovenska, nespočetněkrát vítězkou plemene BOB a dosáhla i na mety nevyšší, absolutní vítězství ve skupině ohařů v FCI skupině VII. Další její obrovské úspěchy jsou z párových soutěží s bratrem Reyem. Mnohokrát se staly nejkrásnějším párem mezinárodních, národních i klubových výstav. Stejně tak byla Heaven vždy u toho, kdy jsme jako chovatelská stanice DiamWeim vyhráli mnohokrát titul Nejkrásnější chovatelská skupina výstavy.

Těším se velmi na její potomky, věřím, že jim i ona předá alespoň část ze své výjimečnosti, hlavně úsměv.

Mgr. Veronika Šlamborová
veronika@diamweim.com
Tel.: 792 330 050

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV