Diam Weim - výmarský ohař

ŠTĚŇÁTKA VÝMARSKÝCH OHAŘŮ

23.4. přišel na svět náš vrh "F". Jedná se opakované spojení naší Heaven a našeho Mavericka.V českém chovu je povoleno opakovat spojení dvou stejných rodičů pouze 2x za život a toto je poslední příležitost mít štěňátko po Mavovi a Heaven! Všechna štěnátka mají krásné stříbrné barvy, silné kostry a krásně modelované hlavy. Máme pejska k rezervaci!
Vrh "D" byl mimořádně povedený a proto jsme se rozhodili toto spojení zopakovat. Matka Heaven je výjimečná fena ve všech ohledech. Je to taková osobnost, že si často doma říkáme, že ani není pes. Po výstavní stránce je jednou z nejúspěšnějších fen vůbec. Po stránce pracovní je oddaná svému vůdci a je ten typ psa, na kterého se na zkouškách může člověk vždy spolehnout. Má mimořádně klidnou a vyrovnanou povahu, miluje děti a nic ji nerozhází.
Maverick zatím na všech svých potomcích ukazuje, jaký má genetický potenciál, protože všechna štěňata po něm narozená, jsou exteriérově velmi povedená. Vyznačují se krásně modelovanými hlavami, silnou kostrou a celkově velmi nadějným exteriérem. Prokazují také i dobré lovecké vlohy a klidné povahy.
Od štěňátek z tohoto spojení očekáváme mimořádně povedený exteriér, krásné stříbrné zbarvení, silnou kostru, výborné pracovní vlohy a vyrovnané povahy. Pokud máte zájem o štěňátko z našeho vrhu "F", neváhejte nás kontaktovat, bereme již jen několik posledních rezervací!

Cílem naší chovatelské stanice není chovat a produkovat psi kvantitativně, ale kvalitativně, s láskou a veškerou péčí, kterou jim věnujeme po celou dobu, co u nás vyrůstají. Každý vrh je pečlivě a dlouho dopředu plánový, na krycí psy pro naše feny kladu velmi vysoké nároky, kdy se vždy co nejlépe snažím skloubit bezchybný exteriér, zdraví, lovecké předpoklady, vyrovnanou povahu a zajímavou krevní linii, která by mohla být přínosem pro český chov výmarských ohařů. Přesto, že se může zdát, že psů je opravdu mnoho, najít takového, který by všechny mé požadavky splňoval, moc není. Abych takového psa našla, věnuji tomu mnoho času, ale pokud mohu posoudit s ohledem na předchozí vrhy, 100% se mi to vyplatilo. Moji odchovánci patří k výstavní i pracovní špičce a já rozhodně plánuji vysokou laťku, kterou nasadil už první vrh, do dalšího chovatelství zachovat.

Naše štěňátka jsou odchována v rodinném prostředí. Mají vždy tu nejlepší možnou péči, od chvíle narození až po samotný odběr a odchod vstříc novému životu u Vás, nových majitelů. Snažíme se dělat maximum pro jejich socializaci, jsou součástí běžného ruchu domácnosti, zvyklá na lidi, děti i další psy. Štěňátka od nás odcházejí vždy v 8.týdnu života, očkovaná, odčervená, s EUROPASEM, čipem, krmením a autentickým dárečkem :-).

výmarský ohař štěňata

Každého zájemce chceme předtím, než mu našeho diamantíka svěříme, poznat. Osobní návštěva je pro nás nutností, ale pro Vás, jako nové majitele, také příležitostí poznat buďto oba rodiče, nebo alespoň matku Vašeho budoucího společníka a prostředí, ve kterém bude Váš parťák na dalších X let, vyrůstat.
Mojí prioritou při výběru nových majitelů po mé odchovánky je v první řadě vždy to, aby žili plnohodnotný život v milujícím prostředí. Velkou radostí a benefitem pak to, pokud se alespoň některá z nich dostanou do rukou, která je dál povedou k lovečině, výstavám a do budoucna třeba i uchovnění a budou mít tak možnost šířit své výborné geny, které dostaly do vínku.

výmarský ohař štěňata

Pořízením štěňátka a jeho odchodem do nového domova pro nás nic nekončí, ale naopak začíná. Pokud si vyberete štěňátko z naší chovatelské stanice, pořizujete si zároveň s ním i chovatelský servis, který Vám nabízíme, kdykoli budete potřebovat. Zároveň také pomoc při loveckém výcviku, výstavách, poradenství s výživou, výchovou, prostě s čímkoli si nebudete vědět rady, jsme tu pro Vás :-).

Pokud jste dočetli tento článek a jste na našich stránkách, znamená to, že vážně uvažujete o pořízení úžasného tvora, kamaráda, toho nejvěrnějšího přítele, Výmarského ohaře. Ze zkušenosti Vám mohu závěrem jen říct, že s jeho pořízením už Váš život nebude nikdy stejný. Výmar je úžasné plemeno, kterému podlehne opravdu téměř každý, a to z mnoha důvodů. Někdo pro jeho netradiční barvu, krásu, ušlechtilost, někdo pro jeho inteligenci, temperament, jiný pro lovecké vlohy…někdo pro jeho věrnost a úžasnou povahu, a někdo prostě pro všechno, jako já. Pokud se rozhodnete pro štěně Výmara, čeká Vás po jeho boku mnoho úžasných let, užívejte si ho od první chvíle, co ho budete mít doma :-).
Pokud Vás bude zajímat cokoli dalšího, o čem byste se rádi pobavili, než si šediváka pořídíte, napište mi, nebo zavolejte. Budu se těšit!

Mgr. Veronika Šlamborová
veronika@diamweim.com
Tel.: 792 330 050

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV